Banáni si plnia sny! Vďaka projektu Inna Jamdown sa na ich novom albume objaví aj spoločný track s Anthony B

Banáni si plnia sny! Vďaka projektu Inna Jamdown sa na ich novom albume objaví aj spoločný track s Anthony B BOMBING 1

Kapela Medial Banana prichádza s novým, už tretím pokračovaním ich unikátneho hudobno-dobrodružného projektu Inna Jamdown! Po prvých dvoch dieloch s talentovanou speváčkou Davianah a Debo Rasom sa tentokrát vydáva Pokyman s celým tímom z Kingstonu do ulíc prístavného mesta Portmore. Sprievodcu im robil ten najpovolanejší, populárny spevák Anthony B, ktorý už tradične v závere dokumentu predstaví aj ochutnávku piesne “King In My Castle”.

Naspieval ju na riddim (hudobný podklad) najmocnejšej piesne Give Thanks z ešte čerstvého banánovského albumu Rockin‘ It. Nenechajte si ujsť exkluzívne zábery krásnej scenérie a zákulisné momenty, z ktorých srší pozitívna energia, nadšenie a láska k hudbe z oboch strán slovensko-jamajského zastúpenia!

Hudobno-dobrodružná séria Inna Jamdown pripravená v spolupráci s Red Bullom sa natáčala začiatkom roka 2016. Chalanom z kapely Medial Banana sa podarilo splniť si svoj veľký sen a vycestovať priamo do rodiska reggae hudby, na Jamajku. Nielenže spoznali vytúženú krajinu, kde bezproblémovo zapadli do miestnych kruhov a na mesiac sa z nich stali “yardies” (domáci), ale počas rušného programu tam nahrali aj nový album a natočili exkluzívne zábery, o ktoré sa s fanúšikmi budú deliť celé leto prostredníctvom tohto 7-dielneho dokumentu, ktorý režíruje Lousy Auber. Každá epizóda je venovaná jednému talentovanému reggae interpretovi, ktorý sa okrem náhľadu do svojho súkromného a pracovného života vždy podelí aj s novou piesňou nahratou v priebehu natáčania. Celý album čisto v produkcii Medial Banana vychádza už po poslednom dieli dokumentu, v septembri 2016 pod labelom Reggae Callin’ Records.

VIDEO:
http://win.gs/29QMrCb

INNA JAMDOWN:
www.redbull.sk/medialbanana