ATMOSFÉRA JESENNEJ POHODY BOLA KRÁSNA, ĎAKUJEME!

ATMOSFÉRA JESENNEJ POHODY BOLA KRÁSNA, ĎAKUJEME! BOMBING

Vyše tisícka návštevníkov sa nechala zlákať historicky prvým festivalom so stanovaním pod strechou a na Pohoda Indoor Camping Festivale 2011 v trenčianskom Expo Centre si vychutnali takmer 80 vystúpení na štyroch pódiách a najmä nenapodobiteľnú atmosféru jesenného festivalu.Máme len pozitívne odozvyod návštevníkov, ale aj umelcov,skonštatoval po skončení podujatia jeho riaditeľ Michal Kaščák.Sami sme nikde podobnú akciu nevideli, oceňujeme odvahu a dôveru ľudí, ktorí sa rozhodli pre kempovanie pod strechou, a veríme, že si festival užili. Program prebehol bezo zmien, kapely odohrali skvelé koncerty, a čo je najdôležitejšie, festival mal krásnu atmosféru.V troch kempingových halách si návštevníci postavili vyše dvesto stanov. Kempujúci boli niekoľkokrát počas festivalu poctení návštevami samotných interpretov, ktorí si so záujmom prezerali kemping pod strechou. Všetci sa zhodli na jednomnič podobné nikdy predtým nezažili.Je to neuveriteľné, surreálne, úžasné,komentovali členovia skupiny Paris Suit Yourself, ktorí si vychutnali aj jednu z atrakcií festivalukolotoče.

Jedným z vrcholov programu bol aj koncert anglickej trojice Esben and the Witch. Kapela známa svojou temnou hudbou sa pri svojom komentári nezaprela:Je to šialené, je to ako z apokalyptického filmu,usmievali sa po návšteve kempingov.Ale sme radi, že sme na Pohode mohli hrať znovu, je tu krásne.

Toto je nádherný koncept, nikdy som o takom niečom ani nepočula,krútila hlavou pri prechádzke areálom britská speváčka Sophie Barker.Z ľudí cítiť pozitívne vibrácie, vidno, že sa tu cítia dobre a takú bláznivosť ako stanovanie pod strechou si úplne vychutnávajú. Mňa ako hudobníčku nadchol aj programkrásny mix rôznych štýlov a žánrov. Môžete byť na taký festival hrdí.

Viac informácií o Pohoda Indoor Camping Festivale nájdete na stránke www.pohodafestival.sk/picf.

 

zdroj foto: www.pohodafestival.sk // Katarína Acelova