Americký dnb export Robert Manos sa predstaví na akcii Finger Licker

Americký dnb export Robert Manos sa predstaví na akcii Finger Licker BOMBING

web (2)Klubová noc Finger Licker pravidelne do prináša do Bratislavy klenoty drum’n’bassovej a elektronickej scény. Po Kentarovi či Vadimovi sa môžete opäť začať zalizovať, pretože na pódiu Nu Spirit Clubu sa už 6. februára predstaví dvorný spevák producenta Sebu, Robert Manos!
Robert, ktorý začal svoju hudobnú kariéru v polovici 90. rokov ako basák a vokalista v newyorskej dancehallovej a R&B kapele, musel cestovať viac ako 6000km, aby objavil čaro dnb až v ďalekom Švédsku. Práve tam sa totiž stretol s Paradoxom a svojim budúcim dramáčovým partnerom Sebom.
O tom, že si títo dvaja skutočne padli do oka, svedčí množstvo skutočne dobrých a úspešných nahrávok na labeloch ako Metalheadz, Hospital Records či Paradox Music. V roku 2009 Robert vydal svoj prvý sólový album ‘Angel Road’ a Robertovi sa začali sypať ďalšie ponuky na spolupráce. Okrem jemu vlastnej drum’n’bassovej produkcie sa nevyhýba ani deep houseovej či techno scéne, za ktorú môžeme spomenúť skvelú kolaboráciu s Jesperom a Johnom Dahlbackom či Adamom Beyerom. O unikátny Robertov vokál ovplyvnený jeho rnb a soulovými koreňmi je neutíchajúci záujem, svojou troškou prispel aj Makotovi či do vynikajúcej skladby ‘Run Ames’ od Kimyan Law.
Na jeho vystúpení v Bratislave sa za mix k Robertovi postaví slovenský DJ Lixx, ktorého môžete poznať vďaka relácii SIGNAll_FM aj z mnohých klubových aj festivalových hraní nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. O support na hlavnom stagei sa im postará Gabanna a Aircross, fajčiarsky Basement bude patriť úspešnému slovenskému techhouseovému producentovi Bennito V a Finger Licker rezidentom Sirovi Bakulovi a Slightovi.
FB EVENT:
https://www.facebook.com/events/823342007738765/
MUSIC: