SKIPE – NEJSI JAKO OSTATNÍ **DOWNLOAD**

SKIPE - NEJSI JAKO OSTATNÍ **DOWNLOAD** BOMBING

Oslovili sme rapera SKIPE, aby sme zistili čo chystá do roku 2011. K odpovedi nám pre vás poslal jeho pilotný singel k pripravovanému RNB albumu. Viacej info čítajte v SKIPEho odpovedi.

Posílám ke stažení svůj pilotní singl “NEJSI JAKO OSTATNÍ“, k připravovanému solo RNB albu.Které hodlám dokončit do léta, tohoto roku.Kde se chci prezentovat, i v roli zpěváka a ne jenom jako rapper. Album je zatím v plenkách, takže nedokážu říct, kdo se tam všechno objeví (i když pár jmen v hlavě už mám).Kdo se bude starat o většinu hudební produkce?!, to řeknu na 100%.Říká si “ZIKI” , pro mě je to vycházející talent.Sním jsem se podílel, už na několika projektech.Jeden z těch větších, je asi skladba (PROTEST SONG), kde “ZIKI” dodal hudbu a já jsem to komplet celé otextoval.V projektu se objeví pěvecká esa, jako jsou “MARTIN FRANCE, MARTINA BALOGOVÁ, DĚTSKÝ PĚVECKÝ SBOR, SKIPE!”.

Teď se ale vrátíme k tracku, “NEJSI JAKO OSTATNÍ“.Hudební produkci měl na starosti “ZIKI“.Text jsem snažil napsat, z pohledu ženy.Jak vnímá to, když mi jim nedokážeme dát,  to co od nás požadujou.Ale více prozrazovat nebudu, samotný track, si můžeš poslechnout zde…. Skipe! – Nejsi jako ostatní (prod Ziki)

Hip Hop don´t stop a RNB Taky!!!

peace Skipe! a.k.a PLayers

tady jsou odkazy, kde nás  všude najdeš:

PlayerSkipe: http://www.facebook.com/pages/PlayerSkipe/150012438372554

Players: http://www.facebook.com/pages/Players/155542594120

ZIKI: http://www.facebook.com/pages/Ziki/100398522682