Nu Spirit víkend s DISCO 3000 Toma Wielanda, Leporelo_FM s Petrom Meiningerom

Nu Spirit víkend s DISCO 3000 Toma Wielanda, Leporelo_FM s Petrom Meiningerom BOMBING

Aj počas nadchádzajúceho tretieho augustového víkendu Vám v Bratislavskom Nu Spirite naordinujeme to pravé hudobné orechové. V piatok 20. augusta sa začne všetko tak ako po minulé piatky na Magio pláži na Tyršovom nábreží – tentokrát s DJ Felix, ktorý Vás navnadí na hlavný chod večera. Nu Spirit na Šafku opäť ožije farbami nespútanej Brazílie, kedy bude v klube obsluhovať gramofóny 7Samurai – náš kamarát z Bavorska občianskym menom Tom Wieland a jeho tanečný žúr DISCO 3000. Asistovať mu bude jeden z najväčších domácich špecialistov na undergroundové disco dôb minulých David zo Senca.

Bebe alias DJ Magálová a jeho hostia sú pripravení postarať sa o všetkých, ktorým uši pištia po kvalitných soundoch namiešaných z toho nalepšieho čo ponúka svet hip-hop, funk a breakových bítov. To všetko a o kúsok viac v bare na Medenej 16.

Sobota v Nu Spirit rovná sa – the clubbing. Leporelo_FM Djs Milos a Skank sa presúvajú z minulo-víkendového hrania na Grape festivale späť do Bratislavy do klubu na Šafko, aby Vám spoločne s ich špeciálnym hosťom – DJ-skou legendou Petrom Meiningerom – „naložili“ v ich urban housovej Leporelo_FM párty.

Peter Meininger je na Slovensku známy DJ aj vďaka akcii Vienna Calling, ktorá bola dlhé roky súčasťou bratislavskej klubovej scény. Dvojica Peter Meiniger a Johny Soap roztancovávali davy ľudí minimálne raz do mesiaca. Po dlhej dobe, kedy Peter Meininger zmenil svoje bydlisko a zamieril do Austrálie sa objaví za gramcami v Bratislave už túto sobotu na ďalšej Leporelo_FM párty. Dvojicu Milos a Skank doplní DJ BigFish známy vďaka akciám Convert Interests a DeDicated, ktoré sa pravidelne konajú v Bratislave.

Máte chuť na nu-funk ? DJ Yanchi a jeho Titin records sa o Vás postarajú v bare na Medenej, to aby Vám nebolo hudobne otupno.

Je viac než isté že po tak namáhavom víkende potrebuje telo a uši oddych. Klub v letnom režime na konci týždňa “relaxuje,”  a je zatvorený, no v bare je tak ako každý víkend nedeľa rezervovaná pre jazzové Free Jam Session s the Trio. Definitívnu bodku za jedným z posledných letných víkendov dá po jazzovom chode DJ Galagha a jeho lounge.