Zakladateľ Buraka Som Sistema Branko, zavíta do Bratislavy

Zakladateľ Buraka Som Sistema Branko, zavíta do Bratislavy BOMBING

Joao Barbosa a.k.a. Branko sa najprv stal známym na medzinárodnej scéne ako hlavný tvorivý element v Buraka som Sistema, celosvetovom fenoméne ktorého releasy pomáhali formovať nový pohľad na globálny zvuk. Toto významné zoskupenie je zodpovedné za pretváranie kultúry tanečnej hudby a jeho pôsobenie prinieslo vznik množstva subžánrov, ktoré formovali Global Club Music scénu a boli dotiahnuté do dokonalosti pod Brankovim labelom Enchufada.

Brankove sólové projekty zahŕňajú niekoľko singlov, mixtapov a EP

Kolaboroval na nich s umelcami ako Zebra Katz, Roses Gabor, Dominique Young Unique a Njena Redfoxx. V roku 2015 odštartoval svoj najambicióznejší projekt. Postavil sa tvarou v tvar tvrdeniu “všetko, už bolo objavené” a v spolupráci s Red Bull sa vydal na hudobné dobrodružstvo po celom svete, na ktorom  sa rozhodol spoznávať množstvo najrôznorodejších hudobných scén dneška a pracovať s novou generáciou umelcov . Zavítal do Kapského Mesta, Amsterdamu, Sao Paulo, a New Yorku a na záver sa vrátil do jeho domáceho Lisabonu, kde pracoval s lokálnymi umelcami na dokončení celého projektu ktorý vyústil do vydania jeho debutového albumu ATLAS

Brankov aktuálny pohlad na fenomén zvaný hudba budete môcť okúsiť na vlastnej koži už v marci v priestoroch Nu Spirit Clubu.
Lokálny support DJs:
  • DžunyJa G
  • Dalyb
  • Sabotage
  • Miko
  • Bobsan

FB event:  www.facebook.com/events/419851678353613/permalink/436860066652774