Wilsonic 2013 v klubovej podobe.

WILSONIC NEBUDE !!!! BOMBING

wilsonic-festival-2012Po minulotýždňovom zrušení Wilsonic Festival predsa len ožije. Na sobotu 8. júna sa organizátorom aj vďaka vašej podpore vo veľmi krátkom čase podarilo prichystať jeho menšiu, klubovú verziu. Uskutoční sa v osvedčenej bratislavskej Refinery Gallery, ktorá sa nachádza v areáli Slovnaftu.

“Sme veľmi radi, že sa nám podarí predstaviť dvoch headlinerov pôvodného programu – Trentemøllera a My Bloody Valentine.

Ďakujeme za podporu

Wilsonic Festival 2013, vo svojej náhradnej podobe, by sa neuskutočnil bez podpory našich partnerov Alfa Romeo, Red Bull, Heineken, Refinery Gallery, Ticketportal či Areál Divoká voda. Postavili sa za nás v prelomovej chvíli, keď sa rozhodovalo o tom, či sa časť festivalu vôbec zrealizuje. Veľmi si vážime aj dôveru a početné slová povzbudenia od vás, komunity našich fanúšikov.

Line-up

V industriálnych priestoroch Refinery Gallery v Bratislave, v areáli Slovnaftu, vystúpia v sobotu 8. júna írske shoegazové ikony My Bloody Valentine, dánsky producent Trentemøller a to najlepšie z mladej lokálnej scény – Nvmeri, Ink Midget, Pjoni, Isobutane, Triple Sun, Stroon, Bad Mojo, či dídžeji Junior, Rafo a Pure.

Headlineri

Írski My Bloody Valentine pred dvadsiatimi rokmi rúcali zažité predstavy o tom, ako môže znieť gitarová kapela a urobili tak aj minulý rok albumom “m b v” po celých dvoch dekádach prestávky. Dánsky multiinštrumentalista Trentemøller vystúpi na Slovensku po prvý raz. Hudobný chameleón, ktorý sa nebojí riskovať, nachádza inšpiráciu na netradičných miestach a na každom albume prichádza s úplne novým zvukom. Zahrá aj skladby zo svojho nového albumu. O tom, že domáca scéna už dosahuje svetovú úroveň, presvedčí aj lokálna časť programu.

Patia aj pôvodné festivalové lístky

Všetky druhy lístkov zakúpených v prepredaji na festival, sú zároveň platné aj ako vstupenky na podujatie v Refinery Gallery (okrem lístkov do kempingu a na lodnú prepravu).

Obnovený predpredaj s limitovaným počtom 500 vstupeniek!

Cena nových lístkov na Wilsonic 2013 – klubová verzia v Refinery Gallery je 39 € a je možné si ich zakúpiť v sieti Ticketportal alebo Tixy. Ich počet je obmedzený, do predaja sme uvoľnili 500 lístkov zostávajúcich do obsadenia kapacity, preto s ich kúpou neváhajte!

Všetci, ktorí si v predpredaji kúpili permanentky za 44 € (vrátane vstupeniek pre ZŤP), od nás ako kompenzáciu dostanú kupón v hodnote 5 € využiteľný na nákup nápojov na podujatí alebo festivalového merchandise na podujatí.
V prípade, že nemáte záujem navštíviť podujatie Wilsonic Festival 2013 – klubová verzia a chcete vrátiť peniaze za festivalový lístok, požiadajte o vrátenie vstupného TU.

 

 

zdroj:http://www.wilsonic.sk   TS