We Have Band okrem účasti na POHODE budú 5.marca aj v Bratislave

We Have Band okrem účasti na POHODE budú 5.marca aj v Bratislave BOMBING

Britská formácia We Have Band sa v pondelok 5. marca predstaví v Bratislave.  Trio z Londýna, ktoré zaujalo na slávnom festivale Glastonbury, vystúpi v Kultúrnom centre Dunaj. Vstupenky na koncert sa už predávajú na webovej stránke www.orepole.sk.  Momentálne je v predaji prvých 100 lístkov po 12 eur. Po ich vypredaní sa cena zvýši na 14 a následne na 16 eur. Na mieste bude vstupné 18 eur.

Európske turné skupina odštartuje 15. februára vystúpením v Londýne a ukončí ho 31. marca koncertom v Barcelone. V rámci šnúry zahrajú aj vo Viedni (6. marca) a Prahe (28. marca).

We Have Band debutovali na scéne albumom WHB (2010), ktorý magazín Pitchfork označil za najlepší disko-punkový album celej dekády. Hudobníci ho tento rok v lete predstavili na 15. ročníku festivalu Pohoda na trenčianskom letisku a v novembri sa ukázali aj na podujatí Refresh +89 v Košiciach, kde im robili predskokanov domáci The Uniques.

Koncom januára vydajú druhú štúdiovku s názvom Ternion, ktorá sa už dá objednať napríklad v internetových obchodoch HMV, Amazon alebo iTunes.

Spolu s We Have Band vystúpia aj Rakušania My Name Is Music!

 

viacej info: http://kcdunaj.sk/

zdoj: SITA