VŠETKO PRE POHODLIE NÁVŠTEVNÍKOV

PRE VEĽKÝ ZÁUJEM ROZŠIRUJEME KEMPING TROJNÁSOBNE BOMBING

Organizátori Pohoda Indoor Camping Festivalu, ktorý sa uskutoční 25. a 26. novembra 2011 na Výstavisku Expo Center v Trenčíne, chcú preniesť atmosféru letného festivalu aj do chladného jesenného počasia. Pre návštevníkov pripravia do areálu množstvo služieb, ktoré prispejú k ich pohodliu. Okrem štyroch scén budú k dispozícii aj dve temperované haly na stanovaniejedna pre stanový hotel Camping-ski, druhá pre tých, čo si prinesú vlastné stany, ktoré netreba kotviť do zeme. V kempingovej hale s rozmermi 100 x 30 metrov budú mať stanujúci k dispozícii aj sprchy s bojlerom na ohrev vody.

 

 

Samozrejmosťou je aj dostatok toaliet.Samotné Výstavisko k dispozícii vyše 30 splachovacích záchodov, ktoré vystačia aj na akcie s väčším počtom návštevníkov ako je naša kapacita 2500 ľudí. Napriek tomu ich ešte posilníme toi-toikami, ktoré rozmiestnime po celom Expo Centre,hovorí šéfka produkcie festivalu Katarína Kintlerová. Nebudú chýbať anirakety na malú potrebupre pánov a toitoiky pre vozíčkarov.

 

Aj keď haly, v ktorých sa bude počas Pohoda Indoor Camping Festivalu stanovať, budú temperované, návštevníci by nemali zabudnúť na vhodné spacáky, ktoré ich udržia v teple aj pri nižších teplotách, vhodné aj kvalitné karimatky a ďalšia výbava, keďže kempovať sa bude na tvrdom podklade. Vhodné je aj teplé a nepremokavé oblečenie na presuny medzi jednotlivými halami, aj keď dve najväčšie scény budú prepojené a k ďalším dvom je to len zopár metrov.

V každej z hál bude pripravená šatňa, kde si môžu návštevníci v prípade potreby odložiť svoje veci, rovnako budú k dispozícii aj úschovne, vhodné na uloženie cenných vecí.

 

Hlavný partner festivalu Slovenská sporiteľňa zase prinesie do areálu Výstaviska dva mobilné bankomaty, takže návštevníci nemusia mať pri sebe väčšie množstvo hotovosti, ale bez problém si vybrať, koľko budú potrebovať,hovorí Veronika Vrabcová, Partnership Director agentúry Pohoda Festival.

Z veľkej časti budú zastrešené aj plochy medzi scénami, vo veľkokapacitnom stane bude pripravená jedna z dvoch väčších občerstvovacích zón, bary budú k dispozícii aj na každej scéne a aj v campingovej hale. Výčapy budú pripravené aj v krytej fajčiarni.
Samozrejmosťou je zdravotné zabezpečenie festivalu, na trenčianskom výstavisku bude pristavených niekoľko sanitiek, k dispozícii budú priamo v halách aj mobilné hliadky. Pre návštevníkov, ktorí si potrebujú uschovať inzulín alebo iné lieky, budú v stánku Zanussi pripravené aj chladničky.

Na Pohoda Indoor Camping Festivale vystúpia Hadouken!, New Young Pony Club, Esben and the Witch, Polar Bear, Sophie Barker, Paris Suit Yourself, The Death Set, Pintandwefall, Submotion Orchestra, Kroke či Zapaska. Z domácej scény sa predstavia napríklad Le Payaco, Puding pani Elvisovej, Ink Midget & Pjoni, BComplex, Talkshow, alebo Marián Varga, ktorý vo svetovej premiére uvedie project s Nonetom. Okrem hudby sa návštevníci môžu tešiť aj na divadlo, filmy, tanečné workshopy, diskusie a literárne programy.

 

Viac informácií o Pohoda Indoor Camping Festivale nájdete na stránke www.pohodafestival.sk/picf.