Vec a Zverina opäť spájajú sily – v Trnavskom ArtKlube už tento piatok

Vec a Zverina opäť spájajú sily - v Trnavskom ArtKlube už tento piatok BOMBING

vec_skrupo_artklub

Už tento piatok sa v Trnavskom ArtKlube predstavia raperi Vec a Zverina opäť na jednom pódiu! Ako hovorí asi najznámejší spoločný trek tejto dvojice je “Gde ste” spred takmer 10 rokov, aj teraz chcú obaja vidieť bordel v meste. Síce nie špinu na ulici, ale energiu v klube a následne sa na pódiu pekne “poďakujú každému, kto si na bráne kúpil kúsok hip-hopu”. Na rozdiel od predchádzajúceho spoločného koncertovania pod hlavičkou CP Kombo, tentoraz pôjde o samostatné koncerty oboch raperov.

Počas koncertov si ale budú Vecko a Zverky navzájom hosťovať, takže sa môžete tešiť na dva energické koncerty plné zábavy a hlavne dobrého rapu. Zverina práve pracuje na novom albume, takže okrem klasík zo Svetla v tme a Umeleckého dela sa návšetvníci koncertov dočkajú aj noviniek.

Ako už v poslednom čase býva zvykom, Vecovi kryje chrbát Škrupo, Zverina sa zas predstaví so Shomim. Na rad príde aj nový spoločný song Veca a Zverinu, ktorý ešte len čaká na svoju oficiálnu premiéru.

Celá akcia sa uskutoční už tento piatok (28.11.2014) o 21:00 v Trnavskom Art Klube. 

Vstupné:

  • predpredaj na bare v ArtKlube: 5 EUR
  • v deň konania akcie: 6 EUR

Oficiálna Tlačová správa k chystanému turné

Raperi Vec a Zverina sa predstavia v slovenských a českých mestách v priebehu novemba a decembra. Koncerty budú plné hitov, ktoré už fanúšikovia poznajú naspamäť, no obaja predstavia aj pár noviniek.

Asi najznámejší spoločný trek tejto dvojice je “Gde ste” spred takmer 10 rokov. A rovnako ako sa hovorí v texte tohto hitu, aj tentoraz chcú Vec a Zverina vidieť bordel v mestách. Nie špinu na ulici, ale energiu v klube a následne sa na pódiu “poďakujú každému, kto si na bráne kúpil kúsok hip-hopu.” Na rozdiel od predchádzajúceho spoločného koncertovania pod hlavičkou CP Kombo, tentoraz pôjde o samostatné koncerty oboch raperov.

Vecovi bude sekundovať Škrupo, ktorý sa počas koncertu stáva hypemanom a DJ-om v jednom. Zverina zas so sebou berie parťáka Shomiho. To zaručuje, že návštevníci sa môžu tešiť aj na kvalitný freestyle. Pred koncertom v Olomouci dokonca prebehne freestyle battle, v ktorého porote budú sedieť aj slovenskí raperi. Špeciálnym je takisto koncert v domácej Bratislave. Ten je totiž súčasťou celomesačných narodeninových osláv Nu Spirit Clubu a to nasvedčuje, že akcia bude naozaj veľkolepá.

Počas koncertov si budú Vecko a Zverky navzájom hosťovať, takže fanúšikovia sa môžu tešiť na dva energické koncerty plné zábavy a hlavne dobrého rapu. Zverina práve pracuje na novom albume, takže okrem klasík zo Svetla v tme a Umeleckého dela sa návštevníci koncertov dočkajú aj noviniek. Na rad príde aj nový spoločný song, ktorý ešte len čaká na svoju oficiálnu premiéru.

Kompletný zoznam spoločných koncertov Veca a Zverinu:

Zdroj: TS