Už zajtra sa začne UPRISING 2013

Svetové novinky v programe festivalu Uprising BOMBING

Uprising 2013 POSTERUž zajtra to vypukne ! Na Bratislavských Zlatých pieskoch už šiesty krát vypukne POVSTANIE v podobe najväčšieho stredoeurópskeho reggae  festivalu – 23. a 24. Augusta UPRISING reggae festival 2013. Na Bratislavských „jamajských“ plážach sa predstavia hviezdy svetovej ale aj slovenskej hudobnej scény. Hneď v piatok sa na veľkom pódiu predstavia legendy v podobe MACKA B & MAD PROFESSOR, CAPLETON, KY-MANI MARLEY a samozrejme ďalších. Na druhom menšom stage bude ako každý rok opäť veľká zábava. Svoje hudobné umenie predvedú zoskupenia ako Superior, Grem, Million Stylez & Rebellious ….

 

 

Sobotný hudobný program odštartuje krásna Kubánka Glenda López. Svoju Hip-Hop reggae šou predvedia Bratislavská Uprising stálica AMO & band. Hip-Hop kultúru zastupuje aj Americká legenda The PharCyde. Večer sa budeme zabávať z kapelami ako Busy signal či Dub Inc.

 

 

Malý Dancehall stage bude patriť hlavne českému a slovenskému Hip-Hopu. Mladučké ale krásne duo LADY LESHUR & PAIGEY CAKEY, známy ale výborný Delik či legenda ČS hip-hop scény Peneři stríčka homeboye – PSH. Čo by to bol za Uprising ak by na ňom chýbala ostrieľaná dvojka HAF & BEYUZ, ktorým by mala aj tento rok vypomôcť najlepšia slovenská raperka ZetUzetA.

 

 

Okrem hudobnej zábavy tu môžete nájsť aj športové vyžitie v podobe turnaja v plážovom futbale či pretekoch na vodných bicykloch http://www.uprising.sk/sk/home/369-plazovy-futbal-vodne-bicykle.html.

Sobotu popoludní sa môžete zúčastniť aj turnaja v stolnom futbale a tým sa pobiť o 150€, ktoré sú pripravené pre štyri najlepšie dvojice. http://www.uprising.sk/sk/home/366-turnaj-v-stolnom-futbale.html

Na festivale nebude ani tento rok chýbať umenie v podobe street artu, Graffity a iných výtvarných štýlov.

Stanovanie je rozdelené do dvoch stanových mestečiek, ktoré budú otvorené už dnes a od 15 hodiny sa môžete opáskovať a tým predídete zajtrajším tlačeniciam ..:)

Takže zajtra Bratislava – ZLATÉ PIESKY UPRISING REGGAE FESTIVAL 2013 príď sa aj ty zabaviť na najväčší jamajský festival v strednej európe.

Ps: počasie vyzerá priaznivo …. http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_num_mgram