The Miženko Brothers vyzývajú k životnej zmene v novom videosingli „Je čas na zmenu“

cropped IMG 6557

Každý z nás to určite pozná – s príchodom jari sa nám v hlavách pravidelne rozblikajú kontrolky, že by sa opäť patrilo schudnúť pár kíl do plaviek, obmedziť alkohol, cigarety či iné neduhy v životospráve.

Populárne magazíny ihneď reagujú a na svojich stránkach predstavujú rozličné „zaručené recepty“ na dokonalú figúru a pevné zdravie. Cesta za zdravím však môže byť pre každého iná a občasné porušenie predsavzatí hneď nemusí znamenať tragédiu.

V živote je predsa najdôležitejšia rovnováha. To je odkaz najnovšieho videosinglu JE ČAS NA ZMENU z produkcie hudobného projektu The Miženko Brothers, ktorý tvoria bratia Miženkovci známi z kapely Smola a Hrušky. Tento v poradí štvrtý singel The Miženko Brothers svojim sviežim letným ladením v duchu reggae vyčarí úsmev na tvári a pohodu už po prvom vypočutí. Doplnený je videoklipom z vlastnej produkcie Miženkovcov.

Prostredníctvom hercov sa v ňom prelína pohľad na zdravý a nezdravý spôsob života, ktoré sa nakoniec stretnú v dokonalej harmónii. Striktné dodržiavanie pravidiel zdravej životosprávy často spôsobuje zbytočný stres, ktorý tiež môže spustiť zdravotné problémy. Najdôležitejšie je preto ostať v pohode a brať život s optimizmom.

Projekt The Miženko Brothers vznikol v roku 2016. Formáciu tvoria bratia Jahn a Matúš Miženkovci, ktorí si popri pôsobení v kapele Smola s Hrušky vytvorili vlastný projekt, kde prizvali aj svojho najmladšieho člena rodiny Jakuba. V skladbách chcú prezentovať svoj pohľad na svet a priniesť svoju autorskú hudobnú tvorbu, kde miešajú štýly ako sú funky, rap, punk a ska. Okrem aktuálnej novinky Je čas na zmenu doposiaľ vydali aj videosingle: Moja věc feat. Boms, Ľudia a Murena.

Viac info na oficiálnych kanáloch projektu The Miženko Brothers: facebook.com/themizenkobrothers, instagra.com/themizenkobrothers, youtube.com/themi zenkobrothers