The Cellmates pokrstia nový album v Nu Spirit Clube

The Cellmates pokrstia nový album v Nu Spirit Clube BOMBING 3

1-Boris Nemeth

Bratislavská trojčlenná formácia The Cellmates má za sebou ďalšiu úspešnú štúdiovú session. Výsledkom je ich druhý album ‘Gone’, ktorý pokrstia už túto sobotu 11. apríla v Nu Spirit Clube na akcii Rockabilly Circus. Album príde pokrstiť vynikajúci hudobník, rock and rollový znalec  a líder skupín Le Payaco a Sounds Like This Tomáš Sloboda. Bratislavský krst zároveň odštartuje šnúru koncertov ‘Gone Tour 2015‘ doma a v Čechách.

The Cellmates začínali v roku 2009. Preslávili sa hlavne svojským podaním hitov 50. rokov a propagáciou žánru rockabilly na Slovensku. Od Elvisa Presleyho či Buddy Hollyho prešli postupne k vlastnej tvorbe. Ostali však verní americkému rock’n’rollu a ich výrazný prejav, štýl a energické koncerty ich postupne dostali z malých klubov až na pódium stockholmského festivalu Rock at Sea 2015.

Ich vyhranený a špecifický prístup k rockabilly im pomohol hneď k niekoľkým výrazným úspechom. Debutový album ‘Rockabilly Feeling’ bol albumovou premiérou tohto žánru aj v rámci Slovenska, v Nemecku ich ovenčili prestížnou Rockabilly Award a odtiaľ to bolo už len na skok na festivalové pódiá Pohody, Grape-u, Rock for People či Colours of Ostrava. Chalani majú odvtedy za sebou mnoho vystúpení v Čechách, Rakúsku, Nemecku, Francúzku, Maďarsku či Švédsku. Publikum aj promotéri sa zhodujú, že zažiť The Cellmates na vlastnej koži je zážitok, ktorý sa len tak neopakuje!

Vo vrcholnej forme sa predstavia aj na sobotňajšom krste v Nu Spirit Clube, kde sa o ich support postará aj krstný otec albumu Tomáš Sloboda a Voodoo Beats. Akcia bude prebiehať na dvoch flooroch (fajčiar/nefajčiar) a na baroch si môžete štrngnúť za ceny happy hours až do 23:00.

FB EVENT

WEB

Profilova 1-Boris Nemeth Profilova 3-Boris Nemeth 2-Boris Nemeth Profilova 2-Boris Nemeth web

Zdroj: TS
Foto: Boris Németh