Slaughterhouse – Saigon – M-DOT in Bratislava – 29.05.2012

Slaughterhouse - Saigon - M-DOT in Bratislava - 29.05.2012 BOMBING

Legendárna americká hip hopová skupina Slaughterhouse v utorok dňa 29. mája 2012 naživo v Bratislave!
Zažite jedinečnú show, v rámci ktorej predstavia nový album “welcome to: OUR HOUSE”, vychádzajúci pod hlavičkou “ShadyRecords”. Batelier na Továrenskej ulici č. 14 tak na Slovensku hrdo privíta Royce da 5’9″, Joell Ortiz, Joe Budden a Crooked I! Koncert Slaughterhous, ktorí majú za sebou spoluprácu s menami ako Eminem, Dr.Dre, 50 Cent, Yelawolf, Talib Kweli, Bun B, Inspektah Deck, Lil Wayne, DJ Premier, Alchemist a Araab Muzik, odpália Saigon a M-DOT z U.S.A. Z domácich umelcov sa o support postarajú Gramo Rokkaz.
Predstavovať team Gramo Rokkaz snáď veľmi netreba, preto si iba pripomeňme, že ide o label a zároveň združenie interpretov reprezentujúcich podobné názorové a myšlienkové zameranie. V súčasnosti zostava zahŕňa šiestich raperov (Danosť, Decko, Tono S., Rebel, Separ, Dame), dvoch DJov (Metys a Miko) a piatich producentov (Analytik, Smart, Dame, LKama a Deryck).

Gramo Rokkaz sú známi svojou energickou show a tiež
spoluprácami s niektorými zahraničnými undergroundovými rapermi (Termanology, Reef The Lost Cause, Maylay Sparks, Smiley The Ghetto Child a Molemen).

V Bateliéri sa predstavia v zostave Decko, Separ, Danosť, Dame, Rebel a Tono S. Chrbát im bude kryť DJ Miko.

TnB Style – Urban Events in Your City a Batelier Vás pozývajú na skutočnú hip-hopovú show, coz it’s not gonna be any bullshit!