Presne po roku sa na Slovensko vracia Simrit Kaur

cropped Simrit SNFB 1

Presne po roku sa na Slovensko vracia Simrit Kaur, princezná špecifického žánru, ktorý ani sama nijak zvláštne nedefinuje. Ako by aj mohla, keď každý z piatich hudobníkov odovzdáva autentický kus seba? Úprimnosť mandalovej hudby obohatená o zmes jazzu, rocku a tanečné prvky v príjemnom tempe lahodia nielen uchu ale aj duši.

Američanka s gréckymi koreňmi vo svojej tvorbe spája zdanlivo nepredstaviteľnú kombináciu hudobných nástrojov ako je tradičná africká kora, harmónium, klasické violončelo, elektrická basgitara a súprava bicích. Zvuk týchto inštrumentov v rukách šikovných umelcov ladí v takej súhre, že dokáže nielen rozvibrovať každú bunku tela, ale ešte dlho rezonuje v duši.

Každý koncert je jedinečnou výpoveďou najhlbších častí ľudského bytia, cestou k slobode a nezávislosti. Simrit Kaur sama tvrdí, že: „Moja revolúcia je odvaha byť tým, kým skutočne som. Hovoriť našu pravdu uprostred strachu. Byť autentickí bez ohľadu na to, čo si ľudia budú hovoriť alebo myslieť. Je to odvaha kráčať sám a zároveň vedieť, že nie sme sami a kráčame spoločne do neznáma.“

Máte odvahu skúmať svoje vnútro a vydať sa na spoločnú cestu objavovania? Túžite sa na chvíľu vzdialiť od šedej reality bežného dňa a skúsiť niečo výnimočné? Zažite neopakovateľné spojenie, na ktoré budete ešte dlho spomínať.

Zvuk duše Vás pozýva na koncert do Bratislavy 12. septembra 2019 v priestoroch Veľkej sály Slovenského rozhlasu. Spoznajte Simrit Kaur naživo a získajte netradičný zážitok, ktorý Vás pohltí.