Posledný októbrový piatok zažiješ s Krafty Kuts skutočné break beatové šialenstvo!

Fashion LIVE! After Party už po štvrtýkrát premení Bratislavu na hlavné mesto módy BOMBING 2

Excelent Urban Parties sú tvojou pravidelnou záchranou vo svete Pártyslavy. Tentokrát z bonboniéry hudobných delikates okúsime break beat mixovaný legendou svojho žánru, Krafty Kuts. Uznávaný vo Veľkej Británii, zbožňovaný v Autrálii, obdivovaný v Amerike, Krafty Kuts patrí k žijúcim legendám elektronickej hudby. Jeho multižánrove sety, obratnosť za gramofónmi a oddanosť hedonizmu tanečného parketu z neho robia nesporného kráľa breakov. Vydaj sa spolu s Krafty Kuts na Excelent-nú jazdu do eklektického sveta funku, souu, hip-hopu, jazzu, elektra, dubstepu či drum’n’bassu prepleteného tým najchytľavejším break beatom, aký si kedy počul.

Krafty Kuts je síce instantným žúrom, ktorý stačí len zasadiť do priestoru a párty sa môže začať. Bez vhodného supportu, by táto noc nebola stelesnením Excelentnej Urban Party. Preto ťa okrem britského kráľa break beatovej scény roztancuje Toochkny deejay, legenda clubového undergroundu a zároveň DJ, ktorého aktuálny zvuk a technická precíznosť je v neuveriteľnej symbióze. Aby nebolo málo monarchie Pátyslavy, tento piatok budeš skákať aj na nadupaný zvuk otca našej d’n’b scény, Galaghera. O prímes electra a bezstarostnej IDM sa postará Yanchi, ktorému bude sekundovať Kowič & Macho.

Urban Party bude najdivokejšou mestskou džungľou, tak sa neboj byť tým pravým parketovým levom, už posledný októbrový piatok!