Očarujúci koncert Jany Kirschner v Starej tržnici

Očarujúci koncert Jany Kirschner v Starej tržnici BOMBING

V stredu 28. októbra sa uskutočnil v Bratislavskej Starej tržnici finálny koncert Slovenského turné – Moruša: Čierna Tour. Jana Kirschner opäť dokázala, že svojimi poslednými dvomi albumami (Moruša biela a Moruša čierna) prekročila hranice Slovenska. Dokonalé hudobné stvárnenie si vychutnali diváci v ôsmych slovenských mestách. Bratislavská zastávka bola beznádejne vypredaná a každý návštevník si určite prišiel na svoje.

Koncert bol rozdelený do dvoch častí. Ako prvá zaznela pieseň Idú a následne za ňou ďalších sedem z albumu Moruša (Idú, Muzika, Duch mesta, Zem domova kraj, Na krídlach divých včiel, Premeny, Tajomstvo, Potopa) Po krátkej prestávke Jana Kirschner zo svojou skvelou kapelou zahrali tie najväčšie hity, ktoré vznikli počas jej celej speváckej kariéry (Modrá, Miluješ nemiluješ, Keby si bol môj, Pokoj v duši, Divná, Sama, Máj, krásny máj, Na čiernom koni, Ty a ja, Unesená). Všetci návštevníci koncertu museli odchádzať spokojný a očarený skvelým, svetovým hudobným zážitkom.

Jana Kirschner dokázala, že je svetová a veľa Slovenských interpretov by si od nej mohlo brať príklad ako sa robí kvalitná hudba a krásny koncert.