METROPOLIS: Toto je skladba pre všetkých loserov!

METROPOLIS: Toto je skladba pre všetkých loserov! BOMBING

O skupine METROPOLIS v poslednom období počuť stále častejšie, a to nie len vďaka ich koncertným aktivitám. Ale aj kvôli tomu, že svojich fanúšikov nezabúdajú zásobovať hudobnými novinkami.

Po nedávnom zverejnení skladby “všetko sa Ti vráti” je tou najnovšou skladba LOSER z autorskej dielne gitaristu Jimiho Cimbalu a textára Pavla Bandlera. „Tento text je jedným z mojich najobľúbenejších od METROPOLIS. Myslím, že netreba podceňovať utiahnutého chalana v okuliaroch či “škaredé káčatko”. To, že dnes je niekto niekomu na posmech a neváha mu to dať pocítiť pri každej príležitosti ešte neznamená, že zajtra nebude karta otočená úplne naopak. Ak sa niekto v živote naozaj cítil ako loser, tak toto je pesnička pre neho a o ňom.” Prezrádza autor skladby Jimi Cimbala.

Skupina Metropolis má za sebou úspešné festivalové obdobie a v súčasnosti sú chalani zatvorení v štúdiu, kde finišujú nahrávanie svojho nového albumu XX8, ktorého vydanie skupina avizuje na október 2015. Ako im to ide môžete posúdiť práve v novom singli.

Viac info:

Zdroj: TS  / Pavol Dráb, Randal Group Production/Foto: archív Metropolis/