Medial Banana a Katka Ščevlíková so spoločnou pohodovou novinkou

Medial Banana a Katka Ščevlíková so spoločnou pohodovou novinkou BOMBING 1

Príjemná spolupráca spevákov kapely Medial Banana s charyzmatickou speváčkou Katkou Ščevlíkovou vás dostane do tej pravej pohodovej nálady. Práve sviatočný čas je ten ideálny na sladké nič nerobenie, a tak sa ponorte do kľudu a vychutnajte si túto “vychillovanú” vec s nádychom soulu.

Medial Banana feat. Katka Ščevlíková – Chill

R&B ladená pieseň “Chill” vyšla na producentskej reggae & dancehall kompilácii Sklizeň 2014, ktorú prináša české Coco Jammin production pod taktovkou Andělom oceneného producenta a hudobníka Adama Lančiho aka Cocomana. Dvojalbum plný česko-slovenských a svetových interpretov určite stojí za vašu pozornosť a zaslúži si veľkú podporu a uznanie.

katka-scevlikova

Naživo si v jedinečnej premiére môžete túto novinku vypočuť už v predvianočnú sobotu 20.decembra v bratislavskom klube Ateliér Babylon, kde Medial Banana oslávi 5 rokov svojho pôsobenia na hudobnej scéne. Hosťom večera je aj legendárna ska kapela Polemic, ktorá spolu s Medial Banana chystá prekvapenie v podobe spoločných skladieb. Na tejto slávnosti slovenského reggae a ska nechýba ani zastúpenie ďalších interpretov ako Rida Radar, Loopata Makay, Mc Ryhha a djov Fayah Sound, Respect Vibration a Simple Sample.

Lístky zoženiete na www.predpredaj.sk alebo domovskej stránke kapely.

medial_banana_spevaci

Viac info:

www.medialbanana.com

www.facebook.com/MedialBanana

event 20.12.: https://www.facebook.com/events/377355482431926/

vstupenky 20.12.: http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/2345/earthstrong-tour-2014