Line-up, nový silent sektor, špeciálne náramky a to je len malý výber noviniek festivalu Pohoda

1_stvrtok_pohoda_2016 (5)

Na webe festivalu je sprístupnený line-up s programom Pohody 2018. Aj tento rok je súčasťou line-upu funkcia, vďaka ktorej si môžete vybrať a vytlačiť zoznam vami preferovaných vystúpení. Skvelý predpredaj predznamenali rekordne rýchlo vypredané špeciálne ubytovacie kapacity či parkovacie miesta v sektoroch P1 a P2.

Posledné lístky na Pohodu 2018

Aktuálne ostáva v predaji necelých 2500 permanentiek na Pohodu 2018. Po vypredaní stanových miest v ZSE Family parku prichádzajú organizátori s ďalším riešením pre rodiny s deťmi v podobe špeciálneho Family & Silent Campu medzi Karavan parkingom a Silent Discom. Ďalšou novinkou sú aj špeciálne náramky pre návštevníkov pod 18 rokov. Pripomíname, že už zajtra budú zverejnené informácie o novinkách a službách, s ktorými zlepšia komfort návštevníkov naši partneri.

Tento rok sa Pohoda vracia k celodennému systému rozdelenia slotov koncertov hodina – hodina. Po koncertoch nasledujú rovnako dlhé pauzy a susedné pódiá hrajú na striedačku. V praxi tento model umožňuje vidieť viac hudby a zároveň svojim nastavením zabraňuje presluchom medzi pódiami. “Pre návštevníkov webovej stránky sme pripravili dve verzie zoradenia programu: line-up (podľa pódií) a timeline (podľa dní).”

  • V line-upe je program zoradený podľa stageov do troch stĺpcov jednotlivých dní. Pódiá a časy vystúpení sú rozložené horizontálne. 
  • V timeline sú dni a pódiá radené pod sebou. Kapely sú zoradené na časovej osi v „scrollovateľnej“ tabuľke. 

PREDPREDAJ A MIESTA PRE RODINY S DEŤMI

Rekordný predaj ubytovania a parkingu potvrdil skvelý predpredaj permanentiek, ktorých ostáva už len necelých 3000 kusov. Každoročne rastie aj záujem o ubytovanie v ZSE Family parku. Pre obmedzený priestor v tejto zóne sa rozhodli organizátori zaviesť povinnú rezerváciu stanových miest, ktorej cieľom je zlepšiť komfort pri umiestňovaní stanov aj tých rodín s deťmi, ktoré prichádzajú do areálu neskôr. Tri týždne pred začiatkom festivalu sa vypredala kapacitu tohto stanového tábora. Pre stále veľký záujem mnohých ľudí, ktorí si nestihli zakúpiť stanové miesto v tejto časti areálu prichádzajú Pohoďáci s ďalším riešením.

Family & Silent Camp

Tým je vytvorenie špeciálneho Family & Silent Campu medzi Karavan parkingom a Silent Discom. Aj tí, ktorí si nestihli zakúpiť Camping Family Park, tak budú v tejto zóne zvukovo chránení v podstate z oboch strán. Keďže Silent Disco je potichu a ubytovanie v Karavan parkingu aj doposiaľ využívala podobná štruktúra návštevníkov ako v ZSE Family parku. Zároveň je na tomto mieste z každej strany umiestnený plot, čím vznikne záliv, z ktorého je to blízko do detského parku aj k sprchám a splachovacím záchodom. Ubytovanie je určené primárne pre rodiny s deťmi ale aj starších návštevníkov či ľudí, ktorí hľadajú v stanovom tábore tichšie prostredie a väčší pokoj. Povinná rezervácia stanového miesta v tejto zóne je spoplatnená symbolickou sumou 5 €. Miesta v PohodaShope sa vypredali za pár hodín, posledné kusy ostávajú v sieti Ticketportal.

ŠPECIÁLNE NÁRAMKY PRE NÁVŠTEVNÍKOV POD 18 ROKOV

Všetci, ktorí majú menej ako 18 rokov, dostanú tento rok na Pohode špeciálne náramky. Uľahčuje sa tým práca barmanom a barmankám, ktorí budú vedieť ľahšie rozlíšiť, komu čo načapovať. Pohoda je známa tým, že na nej nepredávame tvrdý alkohol a tento rok chce urobiť ďalší krok k zodpovednej zábave.

Špecifikom Pohody je aj prístup partnerov, ktorí sa podieľajú na každoročnom zlepšovaní komfortu a zážitku. S akými novinkami prídu tento rok, prezradia na partnerskej tlačovej konferencii v kaviarni Foxford na Obchodnej ulici v Bratislavestredu 20. júna o 10:00. Tlačovú konferenciu môžete sledovať naživo na Pohoda Facebooku.

 

Zdroj: TS / Anton Repka - Pohoda Festival s. r. o.