Kapela The Butchers prichádza s novým videoklipom a s novými koncertmi

Kapela The Butchers prichádza s novým videoklipom a s novými koncertmi BOMBING

Kapela The Butchers sa po roku sa hlási s novým videoklipom natočený ku skladbe I always come back, ktorý sa nachádza na ich druhom albume z roku 2015. Videoklip kapela pripravila vo spolupráci s kameramanom Viktorom Halanom, zábery boli natočené v Šamoríne. Exteriérové zábery sa natáčali ešte v lete v roku 2017 v mestskej časti Mliečno, interiérové zábery boli dokončené vo februári roku 2018 v Mestskom kultúrnom stredisku, kde sa nachádza skúšobňa kapely.

Kapela týmto klipom symbolicky uzatvára jedno obdobie svojej činnosti, keďže ich bubeník Andrej Jošt kvôli rodinným povinnostiam plánuje od mája urobiť menšiu prestávku od aktívneho hrania. Kapela na tento rok prichystala ďalšiu novinku, 8. apríla by mal znova vyjsť ich debutový album Train to freedom z roku 2013, ktorý dostal novú mixáž a mastering. Zatiaľ sa bude jednať iba o online distribúciu albumu, ktorý by mal byť dostupný na stránkach ako Spotify, iTunespod.

The Butchers nedávno na svojej FB stránke zverejnila aj nové dátumy jarných koncertov. Okrem BratislavyDunajskej Stredy chalani zavítajú aj do NitryPezinku. Kapela plánuje zahrať viacero skladieb z ich prvého albumu a taktiež aj pár noviniek, na ktorých teraz pracujú.

Termíny vystúpení:

  • 07.04.2018 – Nitra – Čudný pohľad – Pub
  • 27.04.2018 – Bratislava – Flame Music Bar
  • 12.05.2018 – Pezinok – Rock bar u Švarca
  • 18.05.2018 – DS – NFG

Viac info: