Kapela Imagine Dragons odpáli svoj koncert 19. januára 2016 v bratislavskej AEGON aréne!

Kapela Imagine Dragons odpáli svoj koncert 19. januára 2016 v bratislavskej AEGON aréne! BOMBING 1

Tvorcovia hitov ako Demons, It´s Time či Radioactive vyrážajú na novoročné turné, v rámci ktorého neobídu ani Bratislavu. Americkú rockovú kapelu, ktorá vznikla v Las Vegas, tvoria štyria členovia na čele so spevákom Danom Reynoldsom.

Tri dni pred naším hlavným mestom sa kapela predstaví aj v Prahe, kde pred dvoma rokmi prvýkrát pred českým publikom v klube SaSaZu. 16. januára sa vrátia už ako veľké hviezdy s ambíciou vypredať najväčšiu pražskú koncertnú halu – O2 arénu.

stiahnuťDebutový album vydali v roku 2012 a prvým singlom sa stala skladba It´s Time, ktorá má na YouTube vyše 124 miliónov pozretí. Ešte väčší úspech ako debut zožal v poradí druhý štúdiový album Smoke + Mirrors, na ktorom pracovali Imagine Dragons pomaly. Čakali na správny čas, keď album „dozrie“ natoľko, aby s ním hrdo šli von. A podarilo sa! Smoke + Mirrors sa stal top albumom roka vo viacerých krajinách, vrátane Veľkej Británie a Kanady. Hneď po tom, ako sa objavil na pultoch a v online predaji, nastalo hotové šialenstvo a obrovský zvrat v kariére kapely.

Kvalitnú prácu pretavili Imagine Dragons do množstva hudobných ocenení. V roku 2013 sa stali Nováčikom roka a skladba Radioactive sa stala najväčším rockovým hitom roka. Imagine Dragons v tom roku doslova ovládli top 10 rockových peciek, keď sa do rebríčka dostali aj ich hity It´s Time a Demons! Pozvania na vystúpenia a koncerty sa začali množiť a skupina nahrala aj pesničku k filmu Transformers: Zánik.

Vstupenky sú dostupné v predajnej sieti Eventim www.eventim.sk od pondelka 4. mája 2015, 10.00 h. Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke usporiadaľskej agentúry Vivien –www.vivien.sk.

Zdroj : eventim.sk