Jediný a najväčší halový koncert Karla Gotta v Bratislave v januári 2018 !

Karel Gott sa už teší na TOPFEST! BOMBING 1

Karel Gott ohlasuje ďalšiu skvelú novinku pre svojich priaznivcov na Slovensku. V januári 2018 chystá veľkolepý koncert na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave s netradičným názvom: KAREL GOTT má koncert “POŠLI TO DÁL”…! 

Po úspešnom zvládnutí ťažkej choroby, príprave jeho muzikálu Čas ruží, návrate na koncertné pódiá, veľkolepej výstave o jeho živote, skvelom koncerte na Topfeste v Piešťanoch je tu to najlepšie, čo môžu jeho fanúšikovia dostať! Samostatný veľkolepý koncert plný zaujímavých hostí a prvotriedneho pódiového spracovania, aký si zaslúži najväčší hlas strednej Európy. 

Organizátorka Silvia Nemčovičová:Kto iný ako Karel Gott si zaslúži veľkolepý koncert so všetkým, čo k tomu patrí: prvotriedna svetelná technika, veľkolepé LED obrazovky a projekcie, ten najkvalitnejší zvuk, aký je momentálne možný a najväčšia hala, aká je u nás k dispozícii – to všetko by sme radi namiešali s najväčšími hitmi maestra a jeho skvelými hosťami. A keďže pán Gott bude osobne pri tvorbe konceptu celého koncertu – myslím, že to bude jeho najväčšia pódiová šou posledných rokov.” 

“Pošli to dál” vymyslel sám veľký Karell Gott

Exkluzivitu celému koncertu pridáva tiež skutočnosť, že v pláne momentálne nie sú žiadne veľké samostatné koncerty na Slovensku. 41-násobný držitel Zlatého Slávika Karel Gott vystúpi na bratislavskom koncerte v doprovode jeho dvornej skupiny Boom! Band a zaujímavých hostí, ktorí zatiaľ ostávajú prekvapením… Karel Gott: „Dlho som rozmýšľal nad tým, ako o januárovom koncerte v Bratislave povedať čo najväčšiemu počtu fanúšikov tak, aby som pri tom použil čo najmenej slov a napadá mi jediné – pošli to dál,“… Takže netradičný názov koncertu mu dal samotný maestro: KAREL GOTT má koncert ” POŠLI TO DÁL”… 

A najlepšia správa na záver: Predpredaj vstupeniek na exkluzívny koncert Karla Gotta 25.januára 2018 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave začal minulú stredu 20.septembra 2017 exkluzívne iba v sieti Predpredaj.sk.