Hudba pre všetkých – všetci pre hudbu. To je heslo nového festivalu Skaly

Hudba pre všetkých – všetci pre hudbu. To je heslo nového festivalu Skaly BOMBING

“Hudba pre všetkých – všetci pre hudbu” ako jedným z hlavných cieľov 1. ročníka hudobného festivalu, ktorý sa uskutoční po prvýkrát od 31. Augusta do 2. Septembra 2018 v kempe Slnečné Skaly, neďaleko Rajeckých Teplíc.

Festival ponúkne viac ako 60 umelcov, DJov a kapiel na jednom mieste. Sme radi že počas začiatku jari budeme môcť predstaviť známych umelcov zo Slovenska aj spoza hraníc. Hlavný hudobný program bude doplnený rôznymi kultúrnymi a umeleckými vystúpeniami a predstaveniami, diskusiami, workshopmi, ale napríklad aj športovými aktivitami. V areáli festivalu bude dostupné stanové mesto, chill-zóna, parkovanie, desiatky stánkov s občerstvením a nápojmi, merchandise či internetové pripojenie.

#SKALYfest2018

Na svoje si prídu fanúšikovia elektronickej aj akustickej hudby. Prierez žánrov je naozaj veľmi široký a mená účinkujúcich budeme postupne zverejňovať . Vstupenky sú už v predpredaji na dvoch miestach, v spoločnosti Predpredaj.sk a Tootoot.fm (Prvá vlna, 200 kusov, je v predaji už za 19€.) Viac informácií o festivale, a vždy aktuálne informácie nájdete na stránke

Viac info:

Zdroj: Jozef Adamov a Michal Toman

Tags: