GAME (USA) v SaSaZu 16.11.2010

GAME (USA) v SaSaZu 16.11.2010  BOMBING

Dne 16. listopadu 2010 se bude Praha otřásat v základech, protože v klubu SaSaZu vystoupí rodák z Los Angeleského Comptonu, zapřísáhlý člen gangu bloods a v první řadě jeden z nejuznávanějších westcoast rapperů, samotný Game! Na kontě má již tři veleúspěšná alba a za zády producentského velikána Dr. Dreho, každopádně hlavním důvodem jeho návštěvy je představení jeho nového alba v rámci RED Album Tour! Na tomhle albu můžete čekat ta největší jména ve hře jako Lil Wayne, Rick Ross, T.I. či Beanie Sigel a produkce od Jima Jonsina, Polow Da Dona, Travise Barkera, Swizzyho a samozřejmě i Dr. Dreho.

Pokud si říkáš, že tak velké jméno jako Game bude určitě stát i velké peníze a tudíž se na show nepodíváš, tak pro tebe máme skvělou zprávu – vstupenka stojí přijatelných 450Kč + poplatky a koupíš ji v síti Ticketportal, pro ty náročnější z pak vás máme připravené VIP vstupenky za 1500Kč. Prvních 250 z vás mělo to štěstí, že v rámci naší akce pořídili vstupenky za pouhých 250Kč. Ty byly pryč za jediný den! Takže neváhej a pospíchej si pro tu svoji, protože kapacita klubu není neomezená a kdo zaváhá, nežeře! Takže doufáme, že 16.11. se všichni sejdeme na jedné z největších rapových událostí tohoto roku!

Pro další informace sleduj www.hiphopallstars.cz, vstupenky kupuj na www.ticketportal.cz nebo na kterékoliv Ticketportal pobočce!

Odkazy:

Game ft. Justin Timberlake – Ain’t No Doubt About it (Audio) (The R.E.D. Album)

http://www.youtube.com/watch?v=bmPwg3wV4Ew

Game ft. Lil Wayne – My Life (LAX)

http://www.youtube.com/user/TheGameVEVO#p/u/10/udxZ9zkDzpo

Game ft. Tavis Barker – Dope Boys (LAX)

http://www.youtube.com/user/TheGameVEVO#p/u/4/fm3Hz9bLwhY

Game ft. Junior Reid – It’s Ok (One Blood) (Doctor’s Advocate)

http://www.youtube.com/user/TheGameVEVO#p/u/5/q0ZUbFVgZpc

Game ft. 50 Cent – How We Do (The Documentary)

http://www.youtube.com/user/TheGameVEVO#p/u/0/PH34kMOjmQk

Game ft. 50 Cent – Hate It Or Love It (The Documentary)

http://www.youtube.com/user/TheGameVEVO#p/u/13/BuMBmK5uksg