Diamond Flowers a Legend of the Submaríne – kapely zo strieborných priečok Rockovej maturity II., budú žánrovým a hudobným stredobodom VŠEHOCHUŤ TOUR 2017.

Diamond Flowers a Legend of the Submaríne – kapely zo strieborných priečok Rockovej maturity II., budú žánrovým a hudobným stredobodom VŠEHOCHUŤ TOUR 2017. BOMBING

Popri kapelách  BULLET HOLES, FISHFACE, THE GANG, SOUND OF MAYHEM, budú práve kapely  DIAMOND FLOWERS a LEGEND OF THE SUBMARINE tie, ktoré budú zastupovať najväčší progres a žánrovú pestrosť slovenského rokenrolu.

Tešiť sa na nich môžete v týchto mestách a kluboch:
  • 24.03. Košice / Riders Pub
  • 25.03. Dolný Kubín / Klub 77
  • 31.03. Banská Bystrica / Klub 77
  • 01.04. Žilina / Smer Music Bar
  • 07.04. Bratislava / Randall
  • 08.04. Nitra / Frankie Rock bar
  • 21.04. Praha / Nová Chtelnice
  • 26.04. Brno / Melodka Club

DIAMOND FLOWERS je bratislavská formácia, nesúca vo svojej tvorbe viac hudobných smerov a odkazov, ako ste možno čakali. Hudobná cesta a vplyv členov kapely je perfektne vliaty do jednoliateho a pre nich už identického soundu, nesúceho rukopis kapelníka Milana Olšiaka a jedinečný, vôbec nie tak tuctový spev – pre slovenskú scénu typický, ich speváka Tomáša Benca. Príjemný elektronický poprock, ktorý však vie byť aj dravý a dynamický, tam kde si to kompozícia vyžaduje. Každopádne jedinečný hudobný zjav na našej scéne, ktorý si teraz môžeš vychutnať v ich novom klipe, z finálového večera Rockovej maturity.

Aj keď sa na Slovensku roztrhlo vrece z kapelami typu core, tak naši strieborní víťazi Hard&Heavy kategórie, LEGEND OF THE SUBMARINE sú predsa len iný. Z ich vystúpení srší energia, sálou cítiť pot vystupujúcich chalanov a bez akýchkoľvek predsudkov dokážu strhnúť dav. A to je CORE v ich podaní, je to hra speváka a screamera s ľudmi za skvelého doprovodu nástrojov ovládaných samotnými diablami. Samotný satanáš ťažkého kovu Jimi Cimbala sa vyjadril, že toto je jeho šálka kávy! Premiérovo si ich môžete vychutnať v ich novom klipe z finálového večera teraz a tu, no a tiež na VŠEHOCHUŤ TOUR.

VIDEO:
LINKY:                                                                

 

Zdroj: TS / Roland Koncz – projekt manažér Rockovej maturity