6 festivalov, ktoré by ste mali spoznať

Pohoda oslávila 20tku BOMBING 1

Po portáloch Gigwise a The Culure Trip zaradil Pohodu do svojho výberu aj Aaron Howes z Highsnobiety. V článku “Six Festivals You Probably Haven’t Heard of but Should Check” out in 2017 sa zameriava na alternatívnejšie festivaly, ktoré ponúkajú intímnu atmosféru, skvelý program a zážitky na celý život.

Objavovanie festivalu, ktorý je mimo záber radaru zapája všetky zmysly. Tieto zážitky garantujú spomienky, ktoré vydržia po celý život a budú sa vám neustále vynárať, keď začujete konkrétnu pesničku, budete jesť určité jedlo alebo cítiť určitú vôňu,“ píše v úvode článku Aaron Howes. Spolu s Pohodou zaradil do svojho výberu aj Oasis Festival, Lost Village, Meadows in the Mountains, Melt a Sandbox.

O Pohode ďalej napísal

Festivalové recenzie pravidelne opisujú Pohodu ako vítaný útek z nevychovaných davov a zlej organizácie, ktorou sú neslávne známe niektoré festivaly (ehm, pozerám sa na teba Británia). Line-up pritom nie je o nič menej vzrušujúci. Tento rok sa môžete tešiť na vystúpenia Solange, alt-J, M.I.A., Benjamin Clementine, Slaves, Sleaford Mods, Mykki Blanco, TOMM¥ €A$H, Ho99o9 a mnohých ďalších.Celý článok si môžete prečítať na www.highsnobiety.com/2017/04/12/festivals-2017-europe-alternative-guide/?

 

Zdroj: TS / Anton Repka