55 metrová graffiti stena na Toto Je Hip Hop 2010 Festivale!

55 metrová graffiti stena na Toto Je Hip Hop 2010 Festivale! BOMBING

Na festivale Toto Je Hip Hop ťa počas víkendu 2. – 3. júla 2010 čaká ďalšia vychytávka. Chceme, aby na festivale dostali priestor všetky elementy hip hopu. Teda aj graffiti. Podobne ako aj predošlé roky v Areáli vodných športov v Hornej Strede pri Piešťanoch bude postavená až 55 metrová Rooftop Graff Wall. Táto stena bude k dispozícii na maľovanie. Jej program je jednoduchý. V piatok si na ňu nastriekaš čo chceš, v playliste má tzv. open wall. Takže ak si donesieš spreje, budeš mať možnosť malovať. V sobotu pripravili organizátori s Rooftopu špeciálnu exhibíciu s top domácimi writermi ako Daor, Pant, Winer a Werm. Ďalšie mená tajíme, dozvieš sa ich na mieste.

Zatiaľ sme oslovili prvého menovaného, Daora. Na Toto Je Hip Hop 2010 Festival sa už teší. „Páči sa mi, že na Toto Je Hip Hop je Rooftop Graff Wall oživením akcie. Zaujali sme najmä staršie ročníky. Chodím maľovať každý rok, a je tam zakaždým  v pohode. Chválim organizáciu, počasie, aj pekné baby.

Daor sprejuje už 13 rokov a  je z Bratislavy. „Tento rok budem maľovať niekoľko hodín. Budem robiť určite písmo, ale keď sa dohodnem s inými chalanmi, tak spravíme niečo spoločné. Uvidíme, bude to spontánne.“

Lístky na festival je možné kúpiť v predpredaji v sieti Ticketportal za aktuálnu cenu 20,-Euro. Lístky su dostupné aj v Čechách v pobočkách Ticketportalu. Cena lístkov sa bude zvyšovať.

Viac info: www.totojehiphop.sk , www.90bpm.sk

no images were found