ajlavmjuzik – Reset & Krek – Minuta ticha (instrumental & accapela version)

ajlavmjuzik - Reset & Krek - Minuta ticha (instrumental & accapela version) BOMBING

Dvojica Reset & Krek vydala 1. apríla pod labelom TM Rekorc svoj album s názvom Minuta ticha. CD obsahuje 15 bláznivých trekov držiacich sa jedného konceptu, čomu nasvedčuje aj tracklist v podobe jednej vety. CD/DVD svojim originálne spracovaným obalom (foto Chemik, dizajn Nabis) doslova vytŕča z klasického stojanu na cédečká. Súčasťou búkletu je aj knižka so všetkými textami v pôvodnom záhoráckom znení.

Hudbu zahral Krek prevažne na klávesoch. Temné melódie dopĺňa záhorácky rap v podaní Reseta. Témy sú fiktívneho, možno až morbídneho charakteru a tak je potrebné k nim aj pristupovať. Do projektu sa zapojilo aj pár hostí (Veget, Luzer, Lyrik, Torula, 8semskij, Bene).

Prečo by však malo byť vrcholom autorovho snaženia “iba” vydanie CD ? Prečo neponúknuť poslucháčovi aj verziu buď-alebo. Možnosť zapojiť sa a vytvoriť niečo ďalšie, alebo “len” počúvať a v hlave si vytvárať svoje vlastné príbehy. S nápadom som oslovil chalanov a oni súhlasili. Týmto by som rád smeroval verejnú výzvu pre raperov, producentov, djov, hudobníkov, spevákov, filmárov, ilustrátorov … tento release je pre všetkých, ale predovšetkým pre vás. Použite čokoľvek a ohláste sa.

Vytvor si svoj vlastný originál – ajlávmjuzik hrou … www.artattack.sk/ajlavmjuzik

Dobrá správa na záver. Nebude dlho trvať a ajlávmjuzik prinesie ďalšiu lahôdku. Zn. ajlávtrntejblizm …