Pohoda spustila predaj najkomfortnejšieho ubytovania a vyhlásila valentínsku súťaž o chatku na festivale

share on:
Pohoda spustila predaj najkomfortnejšieho ubytovania a vyhlásila valentínsku súťaž o chatku na festivale BOMBING 3

Festival Pohoda v pondelok spustila predaj najkomfortnejšieho ubytovania na tohtoročnom festivale. V ponuke sú drevené chatky Trenčín a Inovec, ako aj priestranné komfortné stany Fox Village a ChillVillage. Minulý rok sa 20 chatiek Trenčín v stanovom mestečku vypredalo za 200 sekúnd. Tí, ktorí si ju nestihnú kúpiť, ju môžu vyhrať vo valentínskej súťaži. 

Každý, kto si od piatku 10. 2. do nedele 19. 2. (vrátane) kúpi v pohoďáckom e-shope (www.pohodafestival.sk/sk/product/listok-permanentka) dva lístky na Pohodu, bude zaradený do žrebovania o ubytovanie v chatke Trenčín na Pohode 2017. Meno výhercu bude oznámené na festivalovom webe a facebooku v pondelok 20. februára.

Náš kolega Vlado Jurčák pripravil prvé chatky výlučne v produkcii nášho festivalu. Tie boli pomenované podľa najvyššieho vrchu viditeľného z Trenčína – Inovec. Súčasťou chatky pre dve osoby je matrac, vankúše, prikrývky, plachta a solárne svetielko. Dvojmiestne Chatky Inovec sú mimoriadne útulné. Cena za prenájom chatky pre dve osoby na tri noci je 219 €.

Chatky TRENČÍN majú 2,5 x 2 m, veľké zatvárateľné okno (bez sklenej výplne) so záclonami a dve miesta na spanie. Na matraci s rozmerom 140x200cm sa pohodlne vyspí pár alebo rodičia s malým dieťaťom. Každá chatka je napojená na elektrickú sieť, má svetlo a elektrickú zástrčku. Chatky budú vybavené aj obliečkami, vankúšmi a prikrývkami. Chatky budú umiestnené v dvoch vyhradených zónach: dvadsať v detskom parku pre rodičov s deťmi a dvadsať pri stanovom mestečku (lístky budú v predaji pre každú zónu zvlášť). Cena za prenájom chatky pre 2 osoby + dieťa na tri noci 279 € zohľadňuje prívoz + odvoz + montáž + demontáž chatky, amortizáciu chatky, montáž postelí na mieru s úložným priestorom vo vnútri postele, matrac Dormeo, dva vankúše + dve prikrývky Dormeo, napojenie na elektrickú sieť a zabezpečenie služby nonstop recepcie.

V spolupráci s Prvou stavebnou sporiteľňou opäť prinášame rozšírenie komfortného bývania na festivale s názvom Fox Village. Nepremokavý stan typu Bell-Tent vo Fox Village ponúkne priestranné, plne vybavené stany s vodotesnou podlahou pre päť osôb. Stany sú vybavené matracmi, prikrývkami, vankúšmi, prestieraním, nízkym sedením, stolčekom a solárnym LED osvetlením. Nechýbajú ani okná so sieťkou proti hmyzu. Počas horúcich dní je možné zrolovať bočné steny stanu, čo prevzdušní a pocitovo ochladí jeho interiér. Ďalším bonusom Fox Village bude recepcia s nabíjačkárňou. Veľkou výhodou je umiestnenie v bezprostrednej blízkosti areálu a spŕch (hneď pri vstupe do umeleckej časti festivalu smerom od parkoviska). Cena za prenájom stanu na 3 noci pre 5 osôb je 349 € (23 €/osoba/noc).

Päťmiestne nepremokavé stany typu Bell-Tent postavíme aj vo Family parku. V rámci ChillVillage je v predaji 10 komfortne zariadených stanov s rovnakou špecifikáciou ako v prípade FOX VILLAGECena za prenájom stanu na 3 noci pre 5 osôb je 349 € (23 €/osoba/noc). 

  • Chatky INOVEC (trojuholníkový tvar) – 219 € / 2 osoby / 3 noci
  • Chatky TRENČÍN (drevené domčeky) – 279 € / 2 osoby + 1 dieťa / 3 noci
  • FOX VILLAGE (v stanovom mestečku) – 349 € / 5 osôb / 3 noci
  • CHILL VILLAGE (vo Family parku) – 349 € / 5 osôb / 3 noci

Viac informácií o Chatkách a stanoch nájdete na: www.pohodafestival.sk/sk/shop-ubytovanie

 

Zdroj: TS / Anton Repka / Pohoda Festival s. r. o.